Kemperisti z Čiech a Slovenska

  • Vyzera to tak, ze sme sa s Hallanom dost vycerpali pri tomto 5-stranovom dialogu. Cakame na novych Kemperitanov... :)
    Nas dialog sme presunuli na Skype. Toto forum vsak pozorne sledujeme a nemozeme sa dockat dalsich tvari!


    Piste a hned sme tu!!! :D

  • oni vseobecne neradi rozsiruju thready a sekcie a pod.. ja som navrhoval, aby sa podrozdelilo LINK YOUR MUSIC na aspon 3 casti: covery - signature tones, resp.ukazky zvukov roznych profilov a vlastna tvorba.. prislo mi to logicke a jednoduche.. mna napriklad zaujima vlastna tvorba tych ludi co su tu, ale vobec ma nezaujimaju covery a nemam chut sa prehrabavat spustou threadov a zistovat co je vlastna tvorba a co nie.. ale hned ma zrusili.. aj tie sekcie na jazyky som tusim navrhoval, alebo sa pridal k poziadavke, uz ani neviem.. a oni ze nie.. a potom to sami zaviedli,hehe.. :)

  • Hi, you can use: lokalne forum po slovensky


    but since Slovak and Czech Republic were (are) known in the world as Czechoslovakia I think it would be better to create this local forum for both nations together.. our languages are very similar and our Republics make some, especially TV projects together ecc..


    so it could be called:


    lokálne KPA forum - česky a slovensky


    maybe somebogy else will have soon some other suggestion.. so wait a moment please ;)

  • FendermanMB, vitame ta v nasom spolku 2 (slovom dvoch) :) uzivatelov KPA v Cesku a Slovensku!
    Da sa to zhodnit aj tak, ze nase rady sa rozrastli o peknych 50%. :D


    Odkedy mas Kemper a ake su tvoje dojmy?

  • Vitaj tě braťa Slovaci :D
    Jsem spokojený s KPA a hodně.Měl jsem snad všechno.PosledníPoD HD500 a potom jsem se naštval a koupil KPA.Nejlepší co jsem kdy udělal.Legrační je že všichni řeší problemy s Kemprem a ja vůbec žádný problém nemám :)
    Chápu ,že ledky v prdeli je problém ;( , ale na foru řeší problemy s nastavenim a pod.
    Já jsem nemám absolutně problém nastavit co chci.
    Měl jsem je problem s midi komunikací v Cubase , ale už jsem to vyřešil.
    Nejsem žadný muzikant.Hraju a učím se jen tak pro radost doma ve studiu.
    Ale co se týká profilů tak Vám doporučuju koupit


    " Marshall KK Sweet spot profiles".


    http://www.sweetspotprofiles.com/


    Absolutní pecka:-)


    Potom Till's Chimera pack a EVH 5150 od Sinmix a mate vystaráno.
    Zatim Ahoj.

  • Zdravim, chlapci :)
    Minuly ctvrtek mi prisel v baliku od Thomanna UPSkou muj KPA PowerAmp Rack:-) Sice byl balik prelepeny na rohu :-o nejspis krabice nekde upadla :( ale zesilovac byl v poradku, pouze jeden roh rackoveho uchyceni byl prihnuty :( coz jsem opatrne narovnal a hned to letel vyzkouset :)
    Vsechno bylo OK :) kupoval jsem to jako B-Stock, ktery byl vracen do 30 dnu predchozim majitelem :)
    Ale na druhou stranu v nem jsou nahrany sady presetu od Tone Amp Factory a dalsich :) asi jeste od predchoziho majitele :)
    Kemper me velice prijemne prekvapil :) hraje to uzasne a kazdy si tam svuj zvuk rozhodne najde :)
    Jinak jsem jiz delsi dobu uzivatelem Salvation Mods modulu a nedam na ne dopustit :) dokonce jsem koukal, ze slavny producent Michael Wagener je uzivatelem nejen Salvation Mods, ale i Kempera a nekolik modulu od http://www.salvationmods.com uz ma i naprofilovanych :)
    Ma jeste nekdo z vas PowerAmp ??? Nebo mate vsichni preamp?
    Martin

  • Ahoj.
    Já mám preamp, takže nemám žádné poznatky jak to hraje do bedny.
    Koukal jsem, že to tady hodně řeší jak to nastavit a jaké profily.
    Jsou na RE profily preampů.Třeba ,, JEVO" má Engl blackmore.
    Mam od něj normalni profily a jde to.


    Zdar. :thumbup: