Użytkownicy Kemperów Łączcie się! \polish\

  • Odkąd mam Yamahę THRii30, Kempera rzadko włączam.

    U mnie to samo. Nie tylko prawie wyłącznie gram na nim w domu, lecz zacząłem nawet THRii30 używać do próbnych nagrań. Stoi blisko kompa, nie muszę nic przestawiać. Wystarczy podpiąć USB. Dalej Logic Pro + BIAS FX 2. Ponieważ gram tylko w domu, zaczynam zastanawiać się nad sprzedażą Kempera, bo całymi tygodniami stoi nieużywany i tylko się kurzy.

  • Witam ponownie ? moje przeżycia z kemperem profilerem stage dość specyficzne, pierwszy miał kłopoty z programowaniem switch, pojechał do na prawy, po 3 tygodniach dostałem drugiego nowego i tu od samego początku ten egzemplarz żył własnym życiem, przełączał banki ustawienia wszelakie pełna automatyka bez kontroli użytkownika???

    Dziś wymieniłem na trzeci i mam nadzieje ze tym razem będzie spokojnie bez problemowo. Przyznam ze nie wiem co o tym myśleć, sprzęt zawodowy a tu jak tani Chińczyk. Ciekaw jestem czy ktoś miał takie problemy ze sprzętem. Pozdrawiam Gawin jeszcze z nadzieja ze będzie dobrze

  • Hej, to faktycznie słabo trafiłeś, ale jest to raczej sytuacja wyjątkowa. Mam toster od 5 lat, Stage od roku i oba działają bez zarzutu. Stage się tylko świeci jak choinka, ale można to regulować.

  • Tutaj to juz raczej niczyja opinia Ci nie pomoze. Musisz sprawdzic samemu - mi nie podpasował - chyba za dużo lat gralem na minitorach studyjnych i Kabinet brzmi mi obco - fajnie na czystych, ale na przesterowanych brzmieniach do absolutnej d.... Uzywam go teraz jako wzmak do klawiszy i jestem zadowolony.

  • Ja miałem Kemper Kabinet w wersji bez wzmacniacza (próbowałem wzmacniacz TC Electronic BAM200 i Fryette PS 2) i nie byłem przekonany. Swoją drogą Kemper od miesiąca leży w szafie. Codziennie gra YAMAHA THR30II. Szybkość uruchamiania, wygoda (streaming audio bluetooth, aplikacja na telefon), fajna jakość dźwięku, wbudowane głośniki. Przez pół roku gram więcej niż przez 9.5 roku z Kemperem ;)