Użytkownicy Kemperów Łączcie się! \polish\

  • Miałem w historii może 3~4 panic ekrany. Support bardzo pomocny. Możesz podać klip od TJ oraz nagrać swoją próbkę?

    Całe dnie jestem w pracy. Nie mam jak się nagrać. Tu jest brzmienie od Top Jimi ,które mnie miażdży

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.
    . U mnie tak nie brzmi mimo że też mam LP Standard

  • Nie polecam Focusrite Scarlett o ile nie działasz na Macu, jest z nim sporo problemów (brzęki, pierdy, szumy, niebieskie ekrany itd.). Poszukałbym czegoś innego, ale nie mogę nic polecić, bo póki co męczę się ze scarlettem. Do gitary bardzo polecam Reapera, bardzo ładnie widać w nim transienty z DI, dzięki czemu łatwo sobie kleić różne riffy. No i jest za darmo (tak jakby). Jeśli chodzi o gary to najlepiej Superior Drummer. Kemper ma ten plus, że do profilowania wychodzi z niego tor z czystym sygnałem. Możesz go wpiąć w jeden input w karcie a w drugi i trzeci outputy z kempera (tylko potrzeba wtedy karty z min. 3 wejściami). Będziesz miał wtedy opcję reampingu, albo wrzucania dodatkowych efektów z wtyczek. Drugi fajny program to Ableton. Jego plusem jest to, że można super łatwo robić warping do wyrównywania zjebek rytmicznych. No i świetny soft do mieszania wiosła z elektroniką, choć na Reaperze oczywiście też da się.

  • Witajcie, tez się zastanawiam na jaki interfejs zamienić mój focusrite solo? mam kilka typów:

    PreSonus Studio 68

    Focusrite safire pro 14

    Focusrite 6i6

    Audient id14


    Czyli gitare wpinam w kempera, out spdif do interfejsu, monitory aktywne do interfejsu i to wszystko usb Podpięte do MacBook'a ? Powinno wszystko działać ? Tylko który interfejs z powyższych wybrać ?

  • Witam Was!

    Trzy kwestie: Czy ktoś mógłby podać mi najkrótsza ścieżkę do:

    1) przywrócenia ustawień fabrycznych?

    2) wyrejestrowania produktu?
    czy może jest to tak proste, że niepotrzebnie pytam ?

    3) ktoś gra na stage’u?
    pozdrawiam!

  • Witam Was!

    Trzy kwestie: Czy ktoś mógłby podać mi najkrótsza ścieżkę do:

    1) przywrócenia ustawień fabrycznych?

    2) wyrejestrowania produktu?
    czy może jest to tak proste, że niepotrzebnie pytam ?

    3) ktoś gra na stage’u?
    pozdrawiam!

    Hej!


    1) przycisk system -> init globals

    2) nie mam pojęcia, napisz maila [email protected] lub/i tutaj na forum

    3) toster


    Skąd jesteś?

  • ad 2) tak zrobiłem, ale chyba chodziło mi o coś takiego, że wyczyści go kompletnie do stanu jaki miał w chwili pierwszego podłączenia. Nie wiem, czy wiesz, o co dokładnie mi chodzi..?

  • informacja z 2016 r.


    You can reset to factory state by pushing soft button 1 (top left above display) before turning it on, keep it pushed and turn the KPA on. During the start still keep the button pushed.

    You now enter System/Booting Maintenance. There you can Init the Flash either with factory content or completely empty.


    Complete Factory Restore of Kemper?



    czyli chodzi mi o: reset to factory state - zresetowanie do stanu fabrycznego