• Rozumíš tomu dobře je to na provní pohled nelogické, ale pokud se podívás na jakýkoliv EQ s funkcí horní a dolní propusti uvidíš, že je tomu tak.
    Tak opravdu budeš posouvat propusť od spodního pásma nahoru, až poslechem dojde k odstranění hlukové nežádoucí složky zvuku.
    Ambient ti do zvuku přidáví // ne vždy // prostorovost a ne vždy se to musí hodit. Každopádně jak tady kluci psali s Kemprem se dá dosáhnout jakýkoliv zvuk, chce to jen čas a využít všechny nabízené nástroje. Určitě to není o koupení rig profilů, ale podle kytary a aparátu na který hraješ o nastavení korekcí efektů atd.
    Nahrej si pokud možno tvůj vysněný zvuk a potom si jej se zvukem na Kempru porovnávej 1:1 okamžitě budeš schopen identifikovat co tomu zvuku chybí.
    Takovým postupem se dělá mastering a taky se používají vzorové songy.
    Hodně zdaru a dole máš odkaz na obrázek jak funguje HP a LP filter



    fumkce HP-LP


    http://theproaudiofiles.com/wp…s/2013/11/Figure-EQ-1.jpg

  • Controller mám Behringer fcb 1010 a k tomu koupenej Chip (Uno kemper chip) ,který vymenis v tom pedálu. Ten lze objednat asi za 35Eur. Takzze fcb asi za 130Eur (Thomann) a ten chip na speciální www adrese, přes Internet (není to originál kemper)


    Ve srovnami s originálem, který stojí asi 15tisKc jsem neváhal. Funguje úplně v poho, na displaji vidíš ladicku,kdyz mutnes volume pedal (a zároveň na display nq KPA). Za mě 100% v poho.


    Pokud budeš chtít pošlu ti Link na ten chip.
    Čau.

  • Ahoj,
    děkuji a samozřejmě budu rád za link, dneska jsem si zahrál s podklady a učurával jsem blahem, Strašně se mi líbí RIG Van / m / Halen
    Právě jsem řešil jak doplnit Kemper ovladačem s pedálem a tak jsem vděčný za každou pomoc. Rád bych testnul ten Morphing. Někde jesem narazil na link kontroleru, tady někde od nás.


    Díky Radek

  • Ahoj.Absolutne nejlepší je MidiGrande od Microdesignum.Pomahal jsem s vyvojem pro KPA.Urcite kontaktuj Roberta Krejčího http://www.microdesignum.cz a budeš spokojený.Dělal ovladač např. pro Škwor ,kteří hrajou taky na KPA.


    Dnes jsem zprovoznil Grande s KPA a Morph funkcí.Absolutní bomba.Můžu Vám nabídnout zkušenosti s nastavením.

  • Morphing posouvá našeho mazlíka zase o dost výše, je to z toho videa patrno, paj je to na nás a nemusíme moc řešit. Jedna strana clean a druhá ......
    Super myšlenka, mám pocit, že to s náma myslí opravdu upřímně.


    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.


    Ten ovladač co zmiňuje Mirek, to je ten o ktrerém jsem uvažoval jen mi tam chybí ty pedály .
    Je to super mít to jako jeden komplet. Z těhto důvodů jsem neuvažoval o originálu kemper.


    Pomalu se stotožňuji s myšlenkou, že mi budou stačit 3-4 zvuky a pak je to o efektech.


    TAF - Van -m- Halen - 2015-02-14 12-42-55.kipr

  • Ahoj. 2 pedály si můžeš přidat přímo do Grande .Bude lepší když si dokoupit kvalitní exp.pedál než je v Behringeru.Já mám od M audio a je super.


    http://prislusensti-pro-klaves…n3jflPmhHrlYpdBoCgHnw_wcB
    Morph funkci použivam a mam nastavený ,právě na Grande .Na Kempera mám Perf.mode a ovladač nastavený 1.2.3.4.5 slot. Cc#50 Cc#51 atd.Stačí mi sešlápnout jednou ,přepnu na na slot např.1.Pokud šlápnu znova na 1 tak se mi zapne Morph a pokud znova tak Morph vypne.A to stále dokola.Grande má takové možnosti nastavení že je fakt nejuniverzálnější a nejlepší. Věř mi.!!!

  • Tak jsme kluci včera otestovali kemper ve studiu na pořádné metle.
    Nahráli jsme si i čistou stopu na reamping a budu zvuky ladit dle požadavků nahrávky.
    Nějak jsme se s tím nepárali a co nám lezlo ze stolu bez míchačky a uprav nás docela překvapilo!!!!!
    Škoda, že se tu nedá vložit MP3


    Radek


    :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

  • Nemohu veřejně šířit, je to jen syrový náběr, poskytnu jen kamarádům kemperistum se zárukou osobního poslechu.
    Příští týden dotočíme zpěvy a budeme michat a pak jen mastering.


    Pošlšte mi e-mail a prosím nešířit, ale vážně.


    [email protected]

  • Ahoj je vidět ,že valaší mají rozum :).Mám Kempera již přes půl roku.Spustu zvuků jsem nakoupil a mě nejvíce vyhovují Topjimi.
    Jako PA používám kv2 ex10 Audio a je to pecka Ovladač používám midi grande, expresion vlastní výroby.
    Docela by mne zajímaly ty tvé kabely dalo by se to vyzkoušet máme to k sobě blízko tak bych se zastavil kdyby to bylo možné.

    Gibson Les paul standard 94´,
    Gibson Custom Shop 1958 Les Paul Plaintop Reissue VOS - Faded Tobacco,
    Sratocaster 1960 Dakota red -Jurča guitars,Kemper profiler

  • Zdravím. Prosím o radu. Stáhl jsem si pár Rigů, přes import jsem vložil do Kempera, ale nemůžu je tam najít. Jako by tam nebyly, ale přitom mi to píše při novém importu, že už to tam je. Restartoval jsem a nic.
    Radek

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

  • Zkus se podívat zda nemáš označeno,že se ti mají zobrazovat např pouze favourites, nebo dle určitého autora. Měl by si mít oznacee,zobrazovat všechny.
    Myslím,že se to řeší v režimu browae, levým tlačítkem, nad displajem,kterým prepinas Režimy all/favourites/atd...

  • Ahoj,
    Zdenek má pravdu, nejpravděpodobnější problém je volba ALL Rigs


    Zdenku jak ti chodí volume a expresion pedál na tom Beringeru, není to velký průser????



    Radek

  • To mám všechno prohledané. Jedná se mi o profily z této stránky:
    http://www.3sigmaaudio.com/kemper-profiles/ ,
    konkrétně tyto:

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.



    Z jiné stránky se mi podařilo nahrát nějaké Rigy a jedou, dokonce byly free, kdežto ty co mi nejedou byly placené.

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    Edited once, last by rastry ().


  • Obecně jsem s Behringerem spokojenej. Expression pedal jsem začal používat až s KPa a funguje to v pohodě. Volume ppuzivam primárně na mute,mezi pisnickama,kdy to skočí automaticky na ladicku,která se ti zobrazuje jak na KPa tak na pedálu.


    Za mě tedy naprosto dostačující! Poměr cena,kvalita,výkon... Naprosto 100%

  • Ahoj, Behringer jsem pouzival ca 1 rok spolecne s UNO4Kemper, svoji praci delal pomerne dobre. Pokud, ale vyzkousite DUNLOP DVP3 , popr. Mission Engineering EP1-KP objevite nove svety, predevsim realneho pocitu pri pouziti WAH, a i Volume. Vlastnim oba dva a mohu byt radou, zkusenostmi napomocny.