Posts by Piotr P

    I have exactly the same experience, I bought a specific OwnHammer IR's, even the free worst-sounding profile started to sound professional.

    My advice is, don't waste your money on paid profiles, invest in good IR's and combine with free profiles.

    Hello,

    I also had a similar problem for several weeks. Every once in a while when I turn on the Kemper Stage, the sound is weak, thin, fuzzy on all profiles. I then have to turn off the Stage and turn it on again to make the problem disappear. Do you have any official response to this from the Kemper team?

    Hej u mnie gra Yamaha DXR10, czasem dobrze, czasem tak sobie. Miałem Kabinet (paczkę 1x12 Kempera) ale zwróciłem. Pozdrawiam z WW.

    Hejka, rozglądam się cały czas za aktywną kolumną, czy byłaby opcja przetestować Twoją Yamahę DXR10?

    Napisz proszę czy jest taka opcja - może jakieś spotkanie u mnie lub u Ciebie.

    Pozdrawiam

    Hejka,

    może głupie pytanie, ale nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi.

    Mam zapisane w "Performance mode" pięć różnych profili wzmacniaczy pod

    pięcioma kolejnymi Performance'ami (masło maślane), czy można zaprogramować Kempera tak, że

    przy każdym przełączeniu Performance - strzałka w górę lub w dół aktywował się SLOT1 w każdym RIG-u?

    Przełączając Performance muszę nacisnąć strzałkę w górę lub w dół i dodatkowo wybrać np SLOT1 a chciałbym

    aby działo się to z automatu.

    PS. Jestem użytkownikiem Profiler Stage.

    Z góry dzięki za info.

    Pozdrawiam wszystkich.

    Witam wszystkich bardzo serdecznie.

    Stałem się posiadaczem wersji Profiler Stage.

    Mam pytanko, czy ktoś z Was grał na Kemperze podłączonym do aktywnej kolumny Head Rush 108 lub 112.

    Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś aktywa - ten wydaje się przystępny cenowo.

    Pozdrawiam z okolic Warszawy.