Posts by stepankorba

    i dont know, dont understand. But once at live show the sound engineer used it and in the studio was di box used again. a
    As I sad i dont understand when di box used so thats reason why i ask here :) someone use di box someone no and i dont know what is right

    Hi guys, when it is good use DI BOX with kemper? I am not interesting about proffiling, i mean live playing and guitar recording in studio (CD recording). It is necessary or unnecessary? Thanks

    no a jeste bych se vas zeptal na tipy, jak mazlite svoje zvuky. Jestli zakladnima knobama, eqvalizerem pred nebo za, pripadne jinejma vychytavkama, o kterych nevim?


    Vcera jsem natahl free pack od Mbritt a profily od Jevo,tak budu zkouset. Mam doma nejaky koupeny profily,napr. Sinmix,ampfactory,klidne bych neco povymenoval.

    Ještě k tomu, že hraješ jen doma. Asi teda máš víc zkušeností s nahráváním zvuku z kempra do pc, než já. V létě chceme točit novou desku a zvažujeme, zda kytary točit ve studiu na aparáty nebo vyzkoušet kempra. Já osobně bych byl pro kempra, ale je tam háček v tom, že ve studiu se platí co hodina. Nemám doma kvalitní repro, abych si poslechl, jak ten "můj" zvuk zní a pokud bych zvuk měl hledat až ve studiu, tak se nedoplatim. Dá se tedy věřit nakoupeným profilům, aby to pak nebyl průser, nebo se to vždycky musí nějak poladit/doladit? Zvuk brát normál z main out do sterea?

    Uvažuju, že zkusím pořídit něco od Mbritt, ale nejsem si jist, který pack koupit. Hrajeme tvrdší hudbu, zkreslený kytary v drop C, jedna kytara+basa+bicí+zpěv a sampler (elektronika). Převážně hraju jen spodky, takže potřebuju něco, co tlačí a podpoří tu hudbu (žádná sola). Dosud jsem používal profil EVH5150, nevím jestli to byl Ola Englund či co. I jsem kupoval dost zvuků - asi ampfactory, ale nějak jsem si nevybral.

    Zdravím, mám kemper rack NEPOWER verzi a k tomu monitor Mackie. S klukama řešíme, že na menších akcích to moc netlačí a proto uvažuju, že místo monitoru pořídím normální bednu 2x12 nebo 4x12. Chci se zeptat, jak hrajete na živo vy a co můžete doporučit. Taky nevím, jestli ke kemprovi stačí jednoduše připojit cabinet a nebo ještě musím mít nějakou věcičku mezi. Díky za rady :)

    Zdravím, dosud jsem používal pedál FCB od Behringera, ale jak je psáno výše, již mi začíná vadit pro jeho rozměr a spoustu ovladačů, které nevyužiju. Uvažuju tedy od MidiGrande: Máte někdo zkušenosti? Díky