Posts by Miras666

    Hej, Kemper leci na pakę i to jest mój odsłuch na scenie, ustawiam go bokiem aby paka nie grała na ludzi. Na front leci 2 xlr ustawiony w stereo. Monitor na scenie używam aby mieć tam co potrzeba mi do grania od reszty kapeli i ten system sprawdza mi sie jak narazie najlepiej


    Pozdro

    Hej, nic takiego nie znalazłem :(

    Mam tylko "Monitor cab off" ale to rozumiem ze jest dla sekcji monitor out której ja nie używam, chyba ze podłączając pakę pod speaker output to on z automatu tam nie wysyła symulacji?? Tylko na moje ucho kiedy wyłączam cabinet w sekcji stack to dzwięk z mojej paczki się zmienia


    Pozdrawiam,

    Witam, jest tu nowy wiec siema wszystkim.

    Chciałbym na scenie używać kempera w taki sposób, podłączam swoja pakę( aby mieć dzwięk na scenie i normalnie ja omikrofonować) i przy okazji wpinam w linie do focha. (myslę ze końcowy miks paczki i lini może być ciekawym rozwiązaniem, gramy na 1 gite )

    Czy przy włączonym cabinecie w sekcji stack i podłączeniu normalnej paczki do speaker output to z moje paczki lecie brzmienie samego wzmaka czy kemper i tak wysyła symulację paki ??

    Pozdrawiam